Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg den beste mulige opplevelsen. De lar oss også analysere brukeratferd for å kontinuerlig forbedre nettstedet for deg.
Kom innom oss eller kontakt oss på 61 22 61 50 eller på post@gausdaloptikk.no for å høre om vi har din styrke og linsetype på lager.
Vi bytter klokkebatteri og utfører småreprasjoner på klokker. Trenger du en ny klokkeriem eller ny lenke har vi et godt utvalg som vi bytter for deg mens du venter.
Tørre øyne gir ubehag som oppleves forskjellig fra person til person. Fremmedlegemefølelse på øynene eller tåreflod kan indikere tørre øyne.
Vi utfører også kontaktlinsetilpassinger og kontroller i tillegg til etterkontroller av refraktiv kirurgi og katarktoprasjoner.